Pinakoteka

Obrazy i fotografie to idealna forma dekorowania wnętrz. Sztuka zaczyna być ważnym elementem wystroju wnętrz prywatnych i publicznych. Dzięki tym elementom dekoracyjnym przestrzeń nabiera charakteru. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zaprzyjaźnionymi twórcami i ich dziełami. Zainteresowanych zakupem zapraszamy do kontaktu.

Istnieje możliwość zamówienie obrazów. Technika i tematyka do ustalenia.

Sprzedaży zdjęć w proponowanych formatach fotografii (wydruków) to: 20×30 cm, 30×40 cm, 40×60 cm lub większe. Dodatkowo istnieje możliwość oprawy fotografii w antygrami, passe-partout i w wybraną ramę (drewniana lub aluminiowa) lub  podklejenie fotografii na piance.

Gabrysia Cichowska

Gabriela Cichowska urodzona w Rzeszowie. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im Jana Matejki w Krakowie. Dyplom w 2011 r. w Pracowni Technik Druku Wklęsłego prof. Stanisława Wejmana. Studiowała rysunek w pracowni prof. Włodzimierza Kotkowskiego oraz malarstwo w pracowni prof. Stanisława Tabisza. Osiąga sukcesy za granicą i w kraju w grafice artystycznej, malarstwie, rysunku oraz ilustracji książkowej. Uczestniczy w ogólnopolskich i międzynarodowych plenerach malarskich, wystawach i konkursach. Jest laureatką kilkunastu grand prix, nagród i wyróżnień w kraju i za granicą.

  • Opera Prima Bolonia – Włochy. I nagroda za debiut na Międzynarodowych Targach Książki w Bolonii – Włochy. BOLOGNA CHILDREN’S BOOK FAIR. I Nagroda w XVI Ogólnopolskim Konkursie Sztuki im. Vincenta van Gogha.
  • Wyróżnienie w Biennale Internacional Ilustrarte Barreiro – Portugalia.
  • Udział w wystawie „Und die Tiere kamen zu zweit” – Józef Wilkoń i dzisiejsi ilustratorzy polscy – Międzynarodowa Biblioteka Młodzieży – Monachium.

Galeria:

Ewa Włodarczyk

Czynnie działający architekt wnętrz i pasjonatka fotografii. 

Swoją działalność artystyczną skupia na zdjęciach natury, ukazując rośliny w nowym świetle. Wielokrotnie wyróżniana w ramach publikacji na portalach społecznościowych m.in. przez niemieckiego producenta aparatów fotograficznych Leica. 

Więcej pod adresem: instagram.com/e_clat

Sprzedaży zdjęć: proponowane formaty fotografii (wydruków) to: 20×30 cm, 30×40 cm, 40×60 cm lub większe.

Dodatkowo istnieje możliwość oprawy fotografii w antyramę, passepartout i w wybraną ramę (drewniana lub aluminiowa) lub  podklejenie fotografii na piance.

Galeria: