Kilka słów o nas

Jarek Jończyk

Ukończył Wydział Architektury Krajobrazu na warszawskim SGGW. Jest absolwentem studiów podyplomowych na łódzkiej ASP kierunek Malarstwo i Grafika. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się projektowaniem, wzornictwem i malarstwem. W życiu zawodowym wykorzystuje kreatywne metody pracy. W pracowni odpowiada za praktyczne, twórcze i atrakcyjne rozwiązywania w projektowanych obiektach uwzględniające oczekiwania klientów i bazujące na właściwym zrozumieniu ich potrzeb. Czuwa nad przebiegiem prowadzonych inwestycji, odpowiada za kontakty z klientami i wykonawcami.

Kocha podróże, dzięki którym poznaje świat. Odwiedzane miejsca są stałą inspiracją i weną dla nowych pomysłów. Dzięki pasjom, żeglarstwu i jachtingowi czuje się wolny i świadomy dokonywanych wyborów.

Monika Włodarczyk

Studiowała na Wydziale Architektury Krajobrazu na warszawskim SGGW. Doświadczenie zdobywała w znanych, warszawskich pracowniach wnętrzarskich. Projektowanie wnętrz jest jej pasją, popartą zdobytą wiedzą, wieloletnim doświadczeniem oraz zrozumieniem potrzeb klientów. W pracowni odpowiada za twórcze prace projektowe. Kierując się funkcjonalnością, jakością i precyzyjnym doborem materiałów jest odpowiedzialna za przebieg procesu projektowania.
 
Relaksuje się trenując taniec towarzyski i uprawiając jeździectwo rekreacyjne oraz plądrując literaturę. Uwielbia książki, dzięki którym odkrywa tajniki sztuki i miejsca warte odwiedzenia. Podróże są dla niej nieocenioną skarbnicą wiedzy i nowych pomysłów.

© nowa-forma 2022 ALL RIGHTS RESERVED